Tým
x

Tým

 

Ramesh Mamgain- Creative Indian Chef

 

Pro Zátiší Group pracuji od roku 2014. Předchozích 15 let jsem pracoval v mezinárodních hotelových řetězcích a špičkových restauracích v Indii a Asii.

V Zátiší oceňuji, že mám v kuchyni volnou ruku a mohu se plně vcítit do našich hostů. Chci, aby pro ně byla návštěva restaurace příjemným zážitkem, a tak se snažím najít, co je nadchne, překvapí a okouzlí.

Za nejdůležitější ve svém životě považuji svou rodinu a vymýšlení a přípravu neotřelých pokrmů. V Zátiší mám skvělou příležitost se stále zlepšovat, naše motto Yes, we can, říká vše. A asi jako většinu cizinců mě okouzlila Praha, žije se v ní krásně. 

 

 

 

 

 

Tel.: +420 222 221 155

vzatisi,zatisigroup,cz

 

 

 

Igor Chramec – Executive Chef

 

altGastronomii jsem propadl již v 15 letech. Pracoval jsem ve špičkových restauracích v Anglii a v jednom novátorském podniku v Austrálii. Jsem původem ze Slovenka, ale svůj domov jsem nyní našel v Praze. Praha je mi blízká a myslím, že je plná inspirace.

Mým koníčkem je překvapivě vaření. Když chci udělat radost své rodině, přátelům připravím jim tzv. hearty food, jídlo, jehož příprava trvá déle, musí se mu dát dostatečná péče a čas, ale na výsledku je to poznat. S oblibou používám různé druhy koření a bylinek, jmenovitě nejčastěji asi tymián, římsky kmín a česnek.

 

 

 

 

 

  

Tel.: +420 222 221 155

vzatisi,zatisigroup,cz

 

 

Pavel Brož – Executive Chef

 

Do restaurace V Zátiší jsem nastoupil v dubnu 2017. Před tím jsem žil přes 12 let v Londýně a Edinburghu, kde jsem pracoval pro kuchařské legendy, jaké jsou Albert Roux, Paul Merrett nebo Galvin brothers. Ve Skotsku jsem se také během několika let vypracoval na pozici šéfkuchaře.

Po návratu do Prahy jsem hledal práci, ve které bych se stále rozvíjel jako kuchař a zároveň využil všechny zkušenosti nasbírané v zahraničí. To se mi podařilo V Zátiší, kde jsme začali s novým konceptem dvou šéfkuchařů a společně se skvělým týmem restauraci posunujeme stále vzhůru po gastronomickém žebříčku.

Rád jezdím na silničním kole a chodím po horách. Většinu volného času však trávím s rodinou.

 

 

 

 

 

Tel.: +420 222 221 155

vzatisi,zatisigroup,cz

 

 

Libor Pavlíček - Managing Director

alt

V Zátiší Group mě, myslím, považují skoro za součást inventáře :-). Pracuji tu téměř od úplných začátků. Je to neuvěřitelné, ale začínal jsem v roce 1993 jako vykulený číšník v restauraci Parnas. Postupně jsem se vypracoval na Chef de Rang, zástupce manažera, v roce 1997 jsem krátce pomáhal v Bellevue formovat nový tým a dnes jsem „doma“ V Zátiší. Jako manažer restaurace zde působím od roku 2001. Co mě tu takovou dobu drží? Jsou to možnosti růstu, neustálé hledání novinek, vylepšování a určitě také to, že je zde možné zavádět nové a někdy i převratné inovace. Baví mě pracovat s dlouholetými zákazníky, které není jednoduché udržet. Jejich náročnost a poptávka po něčem novém a lepším je asi nejdůležitější motivací pro můj vlastní rozvoj. Pomáhá mi k tomu také cestování za jídlem a vínem, což mám zároveň velmi rád.

Co se týče jídla, pochutnám si téměř na čemkoliv. Mou opravdovou vášní jsou však vína. Ze všeho nejvíc miluji ryzlinky z jižní Moravy, Porýní a Alsaska.

Motto

"Jídlo není pouze o uspokojování základních potřeb člověka, jde především o emoce a prožitek. Stejné je to i s uměním. Rozhodli jsme se tedy tyto dvě oblasti propojit. Zkuste si prostě jen sestavit své menu a my Vám k němu vybereme vína!"


Tel.: +420 222 221 155

Fax: +420 222 220 629

libor.pavlicek,zatisigroup,cz

 

 

Jan Kulhánek - Deputy Manager

alt

V restauraci V Zátiší pracuji od roku 2005, ale se Zátiší Group jsem se setkal již jako brigádník během mých studií.

A proč jsem si vybral gastronomii? Od dětství miluji dobré jídlo a vždy mě těšilo dělat lidem radost. V Zátiší jsem se postupně stal i vášnivým milovníkem vína.

Práce v Zátiší Group pro mě splňuje všechny atributy práce snů: možnost poskytovat prvotřídní kvalitu a skvělý servis, výborný tým, možnost osobního rozvoje, zázemí silné prosperující společnosti, ale hlavně, jsme všichni jedna velká rodina.

Ve volném čase se nejvíce věnuji manželce Evě, dceři Nele a synovi Ondrovi.

 

Rád se učím a poznávám nové věci a k tomu je tady každý den spousta příležitostí.

Těším se, až vás V Zátiší přivítám!

 

Tel.: +420 222 221 155

Fax: +420 222 220 629

vzatisi,zatisigroup,cz

 

 

V Zátiší Mlýnec Bellevue Žofín Garden Zátiší Club
foto foto foto foto