Tým
x


Tým

 

Mahavir Kanswal - Creative Indian Chef


altK Zátiší Group jsem se přidal v roce 2011. Původně jsem jako hostující kuchař měl odejít po dvou týdnech, svůj pobyt jsem si ale prodloužil a dnes v tomto podniku působím už několik let…

Koncepce restaurace mě od samého začátku fascinovala a byl jsem opravdu rád, že naši hosté upřímně oceňují nové indické pokrmy. Vždycky jsem chtěl indickou kuchyni představovat moderním způsobem a tady V Zátiší se mi tento sen plní každý den.

Za svůj život jsem pracoval v několika mezinárodních hotelových řetězcích. Klíčové zkušenosti před příchodem do České republiky jsem získal v Ženevě, kde jsem připravoval indické speciality v restauraci hotelu Mandarin Oriental. Tato restaurace získala za dobu, kdy jsem v ní působil, dvě michelinské hvězdy.

Toto nádherné město i místní obyvatele, obzvláště pak úžasný tým lidí v restauraci V Zátiší, mám moc rád :).

 

 

 

Tel.: +420 222 221 15

vzatisi,zatisigroup,cz

 

  

 

Igor Chramec – Executive Chef

 

altGastronomii jsem propadl již v 15 letech. Pracoval jsem ve špičkových restauracích v Anglii a v jednom novátorském podniku v Austrálii. Jsem původem ze Slovenka, ale svůj domov jsem nyní našel v Praze. Praha je mi blízká a myslím, že je plná inspirace.

Mým koníčkem je překvapivě vaření. Když chci udělat radost své rodině, přátelům připravím jim tzv. hearty food, jídlo, jehož příprava trvá déle, musí se mu dát dostatečná péče a čas, ale na výsledku je to poznat. S oblibou používám různé druhy koření a bylinek, jmenovitě nejčastěji asi tymián, římsky kmín a česnek.

 

 

 

 

 

  

Tel.: +420 222 221 155

vzatisi,zatisigroup,cz

 

 

Libor Pavlíček - Managing Director

alt

V Zátiší Group mě, myslím, považují skoro za součást inventáře :-). Pracuji tu téměř od úplných začátků. Je to neuvěřitelné, ale začínal jsem v roce 1993 jako vykulený číšník v restauraci Parnas. Postupně jsem se vypracoval na Chef de Rang, zástupce manažera, v roce 1997 jsem krátce pomáhal v Bellevue formovat nový tým a dnes jsem „doma“ V Zátiší. Jako manažer restaurace zde působím od roku 2001. Co mě tu takovou dobu drží? Jsou to možnosti růstu, neustálé hledání novinek, vylepšování a určitě také to, že je zde možné zavádět nové a někdy i převratné inovace. Baví mě pracovat s dlouholetými zákazníky, které není jednoduché udržet. Jejich náročnost a poptávka po něčem novém a lepším je asi nejdůležitější motivací pro můj vlastní rozvoj. Pomáhá mi k tomu také cestování za jídlem a vínem, což mám zároveň velmi rád.

Co se týče jídla, pochutnám si téměř na čemkoliv. Mou opravdovou vášní jsou však vína. Ze všeho nejvíc miluji ryzlinky z jižní Moravy, Porýní a Alsaska.

Motto

"Jídlo není pouze o uspokojování základních potřeb člověka, jde především o emoce a prožitek. Stejné je to i s uměním. Rozhodli jsme se tedy tyto dvě oblasti propojit. Zkuste si prostě jen sestavit své menu a my Vám k němu vybereme vína!"


Tel.: +420 222 221 155

Fax: +420 222 220 629

libor.pavlicek,zatisigroup,cz

 

 

Jan Kulhánek - Deputy Manager

alt

V restauraci V Zátiší pracuji od roku 2005, ale se Zátiší Group jsem se setkal již jako brigádník během mých studií.

A proč jsem si vybral gastronomii? Od dětství miluji dobré jídlo a vždy mě těšilo dělat lidem radost. V Zátiší jsem se postupně stal i vášnivým milovníkem vína.

Práce v Zátiší Group pro mě splňuje všechny atributy práce snů: možnost poskytovat prvotřídní kvalitu a skvělý servis, výborný tým, možnost osobního rozvoje, zázemí silné prosperující společnosti, ale hlavně, jsme všichni jedna velká rodina.

Ve volném čase se nejvíce věnuji manželce Evě, dceři Nele a synovi Ondrovi.

 

Rád se učím a poznávám nové věci a k tomu je tady každý den spousta příležitostí.

Těším se, až vás V Zátiší přivítám!

 

Tel.: +420 222 221 155

Fax: +420 222 220 629

 vzatisi,zatisigroup,cz

 

 

Milan Pavlík - Deputy Manager

alt

Do restaurace V Zátiší jsem nastoupil v roce 1999. Už je to nějakou dobu a tato práce mě stále baví a naplňuje.

Především skvělý tým mých kolegů, profesionalita a špičkové produkty, které nabízíme, jsou motorem, který mě posouvá dále.

Jsem rád za příležitost, kterou jsem dostal a vážím si každého dne stráveného v této skvělé restauraci.

 

 

 

 

 

Tel.: +420 222 221 155

Fax: +420 222 220 629

vzatisi,zatisigroup,cz

V Zátiší Mlýnec Bellevue Žofín Garden Zátiší Club
foto foto foto foto foto