9 CHODOVÁ HOSTINA
Toskánská hostina s Jiřím Markuzzim
E-shop teplých jídel z našich restaurací
RADOST Z JÍDLA

RADOST Z JÍDLA

Jednou z jistot, na kterou se V Zátiší můžete vždy spolehnout, je vynikající chuť našich jídel. Nechte se zas a znovu okouzlit tradičně netradiční českou kuchyní, indickými pokrmy přímo z tandoori pece nebo dalšími specialitami ze všech koutů světa. Další jistotou je příjemné útulno a obsluha, jež rozumí svému řemeslu. Vrátit se k nám je jako vrátit se domů.

Naše menu
POTĚŠENÍ Z VÍNA

POTĚŠENÍ Z VÍNA

Říká se, že ve víně je pravda. Víno dokáže povznést požitek do nečekaných výšin, proto vám přivážíme vína z nejvzdálenějších koutů světa i nedaleké Moravy tak, aby váš zážitek byl vždy perfektní.

Vinný lístek

NAHLÉDNĚTE DO KUCHYNĚ

Uvidíte základní ingredienci skvělých pokrmů - mezinárodní tým zkušených kuchařů. Poznejte jej blíže.

Více o týmu
zatisi_team Igor Chramec
zatisi_team Ramesh Mamgain
zatisi_team
Více o týmu
zatisi_club

VÍTEJTE V KLUBU

Hosté se k nám rádi vracejí. Někteří kvůli jídlu, někteří kvůli atmosféře, ale většina kvůli obojímu. Pokud jste už svůj důvod našli, staňte se členem klubu a vychutnejte si své návštěvy u nás ještě víc díky benefitům.

Více o klubu

POZVĚTE JE NA VEČEŘI, VAŘENÍ NECHTE NA NÁS

Wowcher do restaurace V Zátiší je ideální překvapení pro vaše obchodní partnery, zaměstnance nebo blízké. Naším wowcherem jim darujete vše - vynikající jídlo, příjemnou atmosféru a dokonalý zážitek. Napadá vás lepší dárek? Jestli se vám nechce vyplňovat formulář, můžete si wowcher objednat rovnou na telefonním čísle + 420 222 221 441.

Koupit
wowcher