Letní Champagne festival
Cocktail brunch
Darujte zážitek
RADOST Z JÍDLA

RADOST Z JÍDLA

Jednou z jistot, na kterou se V Zátiší můžete vždy spolehnout, je vynikající chuť našich jídel. Nechte se zas a znovu okouzlit tradičně netradiční českou i mezinárodní kuchyní. Další jistotou je obsluha, která rozumí svému řemeslu. Vrátit se k nám je jako vrátit se domů.

Naše menu
POTĚŠENÍ Z VÍNA

POTĚŠENÍ Z VÍNA

Říká se, že ve víně je pravda. Víno dokáže povznést požitek do nečekaných výšin, proto vám přivážíme vína z nejvzdálenějších koutů světa i nedaleké Moravy tak, aby váš zážitek byl vždy perfektní.

Vinný lístek

NAHLÉDNĚTE DO KUCHYNĚ

Uvidíte základní ingredienci skvělých pokrmů - mezinárodní tým zkušených kuchařů. Poznejte jej blíže.

Více o týmu
zatisi_team
zatisi_team
zatisi_team Marek Šáda
Více o týmu
zatisi_club

VÍTEJTE V ZÁTIŠÍ GOURMET CLUBU

Hosté se k nám rádi vracejí. Někteří kvůli jídlu, někteří kvůli atmosféře, ale většina kvůli obojímu. Pokud jste už svůj důvod našli, staňte se členem klubu a vychutnejte si své návštěvy u nás ještě víc díky benefitům.

Více o klubu

POZVĚTE JE NA VEČEŘI, VAŘENÍ NECHTE NA NÁS

Wowcher do restaurace V Zátiší je ideální překvapení pro vaše obchodní partnery, zaměstnance nebo blízké. Naším wowcherem jim darujete vše - vynikající jídlo, příjemnou atmosféru a dokonalý zážitek. Napadá vás lepší dárek? Jestli se vám nechce vyplňovat formulář, můžete si wowcher objednat rovnou na telefonním čísle +420 775 850 205.

Koupit
wowcher