V zatisi

JAK SI ZAREZERVUJI STŮL?

Rezervaci stolu lze přednostně provést online prostřednictvím našich webových stránek (v pravém horním rohu). Pokud rezervační formulář nezobrazuje Vámi požadované datum a čas, je restaurace již plně obsazena.

PŘIJÍMÁTE I HOSTY BEZ REZERVACE?

Ano, přijímáme, ovšem mějte prosím na paměti, že večery bývají často vyprodány, je tedy vhodnější ohlásit se předem. Může se stát, že v exponovaných dnech nebudeme mít volný stůl pro hosty bez rezervace.

JAK DLOUHO PŘIBLIŽNĚ TRVÁ OBĚD / VEČEŘE V ZÁTIŠÍ? 

Degustační menu obvykle trvá 1,5 až 2 hodiny. Pokud si chcete toto menu užít, doporučujeme rezervaci stolu nejpozději ve 13:30 pro oběd a 21:00 pro večeři.

JAK DLOUHO NÁŠ STŮL PODRŽÍTE V PŘÍPADĚ ZDRŽENÍ?

Pokud jste si rezervovali stůl, podržíme jej až 15 minut. Bohužel nejsme schopni držet stůl déle, protože jsme často plně obsazeni a bylo by to nefér vůči ostatním zákazníkům. Pokusíme se vám vyjít maximálně vstříc a co nejdříve poskytnout alternativní stůl, ale prosím pochopte, že to nemusí být vždy snadné. Pokud se vy nebo vaši hosté opozdíte, informujte o tom prosím recepci, abychom mohli zajistit náhradní usazení.

JE U VÁS POŽADOVÁN KONKRÉTNÍ DRESS CODE?

Doporučený dress code je smart-casual. Pro pohodlí všech hostů a pro lepší splnění našeho příslibu vytříbené atmosféry je vyžadováno vhodné oblečení. Vyhněte se prosím sportovnímu oblečení, teplákům, tílkům, oblečení s urážlivými výrazy nebo obrázky, a odhalenému spodnímu prádlu. Pány prosíme o smeknutí pokrývky hlavy.

MÁTE WI-FI?

Pro všechny naše hosty nabízíme bezplatné wi-fi. Nezapomeňte nás sledovat na Facebooku, Instagramu a TripAdvisoru 💚.

DOKÁŽETE OBSLOUŽIT HOSTY S ALERGIÍ, INTOLERANCÍ NEBO JINÝMI DIETETICKÝMI POŽADAVKY?

Náš kuchařský tým dokáže vyhovět většině potravinových alergií, intolerancí a dietních omezení, pokud je o nich informován předem.
Aby náš tým vyšel co nejlépe vstříc vašemu požadavku, informujte nás v rezervačním formuláři nebo nás kontaktujte na emailu vzatisi@zatisigroup.cz alespoň 24 hodin předem.    

KDE MOHU ZAPARKOVAT?

Naše restaurace se nachází v historickém centru Prahy a zároveň v rezidenční zóně, kde jsou parkovací místa většinově vyhrazena pro obyvatele s rezidenční kartou, proto nenabízíme služby parkování. Doporučujeme využít nejbližší parkovací domy u Rudolfina +420 222 328 687 nebo u Národního divadla +420 224 901 443.
Z obou lokalit se k nám snadno dostanete pěšky (cca 10 minut) nebo tramvají MHD do zastávky Karlovy lázně.

JE RESTAURACE VHODNÁ PRO DĚTI / MIMINKA? 

Naše restaurace je vhodná pro děti od 12 let. V případě návštěvy s ratolestmi prosíme o ohleduplnost k ostatním hostům restaurace. Pokud potřebujete přijít s kočárkem nebo požadujete dětskou židličku, dejte nám prosím vědět předem, abychom vám mohli vyhovět.
Zařízení pro přebalování / kojení dětí nemáme.

NABÍZÍTE DÁRKOVÉ POUKAZY?

Dárkové poukazy je možné zakoupit online v sekci → O NÁS → WOWCHER

VÁNOCE V ZÁTIŠÍ

ŠTĚDRÝ DEN 24.12.2022 ZAVŘENO

25.12.2022 OBĚDY 11:30-13:30
25.12.2022 VEČEŘE 17:00-20:30

26.12.2022 OBĚDY 11:30-14:00
26.12.2022 VEČEŘE 17:00-21:00

PRO REZERVACI VYUŽIJTE REZERVAČNÍ FORMULÁŘ. VELICE DĚKUJEME.