V zatisi

Nahlédněte do kuchyně

Juraj Pilát

Juraj Pilát

Managing Director

zatisi

V Zátiší Group se pohybuji od roku 2009. Nejdříve jako brigádník v cateringu při studiu na vysoké škole. Následně jsem se usadil v sesterské restauraci Mlýnec, kde jsem se postupně vypracoval na pozici Deputy Managera. Od léta 2017 jsem součástí týmu restaurace V Zátiší. Na práci v gastronomii mám rád to, že je to obor, který se neustále vyvíjí a stále se v něm děje něco zajímavého. Lidé se jím inspirují na sociálních sítích, kde mě baví vytvářet obsah a komunikovat s našimi hosty.

T +420 222 221 155 E juraj.pilat@zatisigroup.cz
Igor Chramec

Igor Chramec

Executive Chef

zatisi

Gastronomii jsem propadl již v 15 letech. Pracoval jsem ve špičkových restauracích v Anglii a v jednom novátorském podniku v Austrálii. Jsem původem ze Slovenska, ale svůj domov jsem nyní našel v Praze. Praha je mi blízká a myslím, že je plná inspirace.

T +420 222 221 155 E igor.chramec@zatisigroup.cz
Mahavir Kanswal

Mahavir Kanswal

Creative Indian Chef

zatisi

Své zkušenosti jsem sbíral v restauracích špičkových hotelů v Indii, jako šéfkuchař v restauraci na Mauritiusu nebo v ženevské restauraci Rasoi Vineet Bhatia v hotelu Mandarian Oriental, kde jsem pracoval po boku věhlasného šéfkuchaře Paula Bocuse, pod jehož vedením restaurace získala dvě Michelin hvězdy. Chci, aby pro naše hosty byla návštěva restaurace příjemným zážitkem, a tak se snažím najít, co je nadchne, překvapí a okouzlí.

T +420 222 221 155 E mahavir.kanswal@zatisigroup.cz
Táňa Steyerová

Táňa Steyerová

Guest Relation Manager

zatisi

V Zátiší je pro mě už v podstatě rodina, pracuji tu již od roku 1996. Jako rodinu vnímám nejen některé kolegy, ale i hosty, kteří se k nám už léta vracejí.

T +420 222 221 155 E vzatisi@zatisigroup.cz
Martina Pilečková

Martina Pilečková

Guest Relation Manager

zatisi

V Zátiší Group cítím silného týmového ducha, na lidech je tu vidět, že hrozně touží po tom, aby restaurace, kterou budují, dobře fungovala, aby si hosté při odchodu opravdu říkali „wow“! U nás v restauraci se vše točí kolem kulinářských specialit – já ale nedám dopustit na křupavou kachničku, bramborový knedlík a červené zelí!

T +420 222 221 155 E vzatisi@zatisigroup.cz