V zatisi

Nahlédněte do kuchyně

František Novák

František Novák

Managing Director

zatisi

Gastronomie je součástí života mé rodiny již po třetí generaci. V restauraci Bellevue jsem si za osm let působení prošel všemi pozicemi, což mi dalo možnost pochopit detailně chod celé restaurace. Neustálé posouvání se kupředu, hledání či vytváření nových trendů, skvělý tým a zázemí velké společnosti jsou hlavními důvody, proč si nedokáži svůj profesní život bez restaurací Bellevue a aktuálně nově také bez V Zátiší představit.

T +420 222 221 155 E frantisek.novak@zatisigroup.cz
Igor Chramec

Igor Chramec

Executive Chef

zatisi

Gastronomii jsem propadl již v 15 letech. Pracoval jsem ve špičkových restauracích v Anglii a v jednom novátorském podniku v Austrálii. Jsem původem ze Slovenska, ale svůj domov jsem nyní našel v Praze. Praha je mi blízká a myslím, že je plná inspirace.

T +420 222 221 155 E igor.chramec@zatisigroup.cz
Mahavir Kanswal

Mahavir Kanswal

Creative Indian Chef

zatisi

Své zkušenosti jsem sbíral v restauracích špičkových hotelů v Indii, jako šéfkuchař v restauraci na Mauritiusu nebo v ženevské restauraci Rasoi Vineet Bhatia v hotelu Mandarian Oriental, kde jsem pracoval po boku věhlasného šéfkuchaře Paula Bocuse, pod jehož vedením restaurace získala dvě Michelin hvězdy. Chci, aby pro naše hosty byla návštěva restaurace příjemným zážitkem, a tak se snažím najít, co je nadchne, překvapí a okouzlí.

T +420 222 221 155 E mahavir.kanswal@zatisigroup.cz
Juraj Pilát

Juraj Pilát

Deputy Manager

zatisi

V Zátiší Group se pohybuji od roku 2009. Nejdříve jako brigádník v cateringu při studiu na vysoké škole. Následně jsem se usadil v sesterské restauraci Mlýnec, kde jsem se postupně vypracoval na pozici Deputy Managera. Od léta 2017 jsem součástí týmu restaurace V Zátiší. Na práci v gastronomii mám rád to, že je to obor, který se neustále vyvíjí a stále se v něm děje něco zajímavého. Lidé se jím inspirují na sociálních sítích, kde mě baví vytvářet obsah a komunikovat s našimi hosty.

T +420 222 221 155 E juraj.pilat@zatisigroup.cz
Ondřej Plíšek

Ondřej Plíšek

Deputy manager

zatisi

V roce 2009 jsem nastoupil do restaurace V Zátiší a pochopil jsem, že práce může být zároveň i koníčkem. Poskytujeme špičkový servis a servírujeme gastronomické trendy. To vše v pohodlné intimní atmosféře V Zátiší. Těším se na Vaši návštěvu!

T +420 222 221 155 E ondrej.plisek@zatisigroup.cz
Táňa Steyerová

Táňa Steyerová

Guest Relation Manager

zatisi

V Zátiší je pro mě už v podstatě rodina, pracuji tu již od roku 1996. Jako rodinu vnímám nejen některé kolegy, ale i hosty, kteří se k nám už léta vracejí.

T +420 222 221 155 E vzatisi@zatisigroup.cz
Martina Pilečková

Martina Pilečková

Guest Relation Manager

zatisi

V Zátiší Group cítím silného týmového ducha, na lidech je tu vidět, že hrozně touží po tom, aby restaurace, kterou budují, dobře fungovala, aby si hosté při odchodu opravdu říkali „wow“! U nás v restauraci se vše točí kolem kulinářských specialit – já ale nedám dopustit na křupavou kachničku, bramborový knedlík a červené zelí!

T +420 222 221 155 E vzatisi@zatisigroup.cz